A byla svatba...

PODĚKOVÁNÍ
Milá rodinko a přátelé,
děkujeme, že jste byli součástí našeho svatebního dne. Moc si vážíme toho, že jste si udělali čas a oslavili ho s námi. Doufáme, že jste si celý den užili a bavili se alespoň tak dobře jako my! 😊
Děkujeme za vaši přítomnost, smích, podporu a dary! a taky všechny krásné chvíle, které s námi zůstanou ještě hodně dlouho. 💛
Pojďme si náš den zrekapitulovat krásnými fotkami od Sue níže!
Posaďte se do křesílka, dejte si vínečko a uroňte znovu slzu 😎🥰
Mějte se krásně vaše - Lenka, Markéta, Štěpík a Kubík! nebo-li Kousalíci!
P.S.: máme dvě krabičky z bábovek, komu chybí ať se přihlásí! 😃
Upozorňuji, že všechny fotografie jsou chráněny autorským právem a jsou stále majetkem Zuzky. Prosím tedy, žádné kopie 😊 Jakmile nám Zuzka odevzdá celou galerii, jistě ji svou fotografii najdete a můžete si ji vyvoval do šuplíku. Pokud si ji dáte na sítě jako je FB a Instagram, prosím o označení autora, tudíž Zuzky 😎😊
Místo - Osada Ošíkov
Nejlepší fotografka - Zuzka Konvalinková alias Sue odkaz zde
TOP Video - Jana Bušková zde
Jídlo zajišťoval catering z Olomouce zde
Za doporučení na foto a video budou holky určitě rády! :-) Díky!
