top of page

A byla svatba...

L&M_SS-41_websize.jpg

PODĚKOVÁNÍ

Milá rodinko a přátelé,

děkujeme, že jste byli součástí našeho svatebního dne. Moc si vážíme toho, že jste si udělali čas a oslavili ho s námi. Doufáme, že jste si celý den užili a bavili se alespoň tak dobře jako my! 😊

Děkujeme za vaši přítomnost, smích, podporu a dary! a taky všechny krásné chvíle, které s námi zůstanou ještě hodně dlouho. 💛

Pojďme si náš den zrekapitulovat krásnými fotkami od Sue níže!

Posaďte se do křesílka, dejte si vínečko a uroňte znovu slzu 😎🥰

Mějte se krásně vaše - Lenka, Markéta, Štěpík a Kubík! nebo-li Kousalíci! 

P.S.: máme dvě krabičky z bábovek, komu chybí ať se přihlásí! 😃

Upozorňuji, že všechny fotografie jsou chráněny autorským právem a jsou stále majetkem Zuzky. Prosím tedy, žádné kopie 😊 Jakmile nám Zuzka odevzdá celou galerii, jistě ji svou fotografii najdete a můžete si ji vyvoval do šuplíku. Pokud si ji dáte na sítě jako je FB a Instagram, prosím o označení autora, tudíž Zuzky 😎😊

Místo - Osada Ošíkov

Nejlepší fotografka - Zuzka Konvalinková alias Sue odkaz zde

TOP Video - Jana Bušková zde

Jídlo zajišťoval catering z Olomouce zde

Za doporučení na foto a video budou holky určitě rády! :-) Díky!

bottom of page