top of page

Nejčastějsí otázky a odpovědi

Na co se mě nejčastěji ptáte?

Před focením

33234756_10213474695476898_6644401375704

Kdy a jak si máme rezervovat termín?

Čím dříve, tím lépe. Objednávky přijímám po celý rok - zavolejte mi, napište e-mail, vyplňte formulář, ozvěte se na Facebooku nebo Instagramu. Všechny kontakty najdete tady.

Můžeme se potkat osobně ještě před focením?

Rozhodně! Než se domluvíme závazně, ráda vás poznám osobně nebo alespoň virtuálně (třeba Skype). Věřím, že si musíme padnout do noty a to jinak než schůzkou nezjistíme. Pokud je to možné, přijďte i s partnerem/kou.

Je objednávka závazná?

Jakmile se domluvíme na termínu svatebního focení a dostanu od vás zálohu ve výši 30% platby, píšu si termín do diáře a závazně s ním počítám. Potkáme-li se na focení rodiny či páru, zálohu neplatíte a pouze si společně závazně odsouhlasíme datum.

Jak probíhá platba?

Třetinu z celkové ceny zaplatíte před focením (u svateb), zbytek při předání fotek. V hotovosti nebo převodem na účet.

Honětice stavební fotograf

Při focení

Kde všude můžeme fotit?

Kdekoliv. A tím myslím opravdu kdekoliv. Ráda s vámi půjdu na vaše oblíbená místa. Ať je to město, les, hory, rybník nebo kavárna.

Kdo při focení hlídá čas?

O čas se nestarejte, Abychom všechno stihli je moje práce.

Co na sebe?

V čem se budete cítit pohodlně a příjemně. Můžete si vzít i náhradní oblečení na převlečení. S partnerem/kou se slaďte v jednom stylu (ať jeden není ležérně a druhý ve velké večerní) a případně myslete i na sladění barev.

Jak se upravit?

Záleží na vás. Můžete se obrátit na kadeřníka nebo vizážistku, určitě to ale není nutné. Základ je dobře se vyspat a celé focení si maximálně užít.

Při focení svateb záleží na naší domluvě - obvykle fotím i svatební přípravy od léčení až po zavázání tkaniček.

Nejsem fotogenický. Co s tím?

Tuhle větu slyšel každý fotograf tolikrát, že kdyby vždycky dostal korunu, bude milionář :-). Mojí prací není jen vyfotit nejlepší fotku, ale zajistit, že na ní budete opravdu vy v celé své kráse a osobnosti. Pokud se společně zvládneme uvolnit a užívat si okamžiku, budete na fotkách vypadat dobře.

Svatební fotograf Pálava

Po focení

V jakém formátu fotky dostanu?

Hotové fotky dostanete v .jpeg formátu na flashku nebo přes internet. Podle vybraného balíčku nebo domluvy vám fotky i vytisknu.

Úprava fotek je součástí mé práce, proto nedávám k dispozici soubory .raw k vlastní úpravě.

Jsou hotové fotky upravené?

Ano, nikdy ode mě nedostanete neupravené fotky. Fotky upravuji individuálně tak, aby byl výsledek co nejlepší.

Uvidím svoje fotky na vašem webu nebo Facebooku?

Fotky používám k prezentaci své práce na svých stránkách a sociálních sítích. Pokud si nepřejete, aby byly vaše fotky vidět, dejte mi to předem vědět.

Můžu fotky poslat přátelům nebo je sdílet na svých sociálních sítích?

Jsem ráda, když se vám fotky líbí a chcete se s nimi pochlubit veřejně. Jde ale o autorské dílo, proto prosím vždy uveďte mě jako autora (na sociálních sítích mě můžete rovnou označit).

Budeme podepisovat smlouvu?

Ano, hlavně u svatebního focení, co je psáno, to je dáno. Ve smlouvě najdete vše, na čem jsme se ústně dohodli. Požádám vás také o souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely komunikace. Všeobecné podmínky jsou možné ke stažení zde.

Svatba česko-indická Brno

Co vás ještě zajímá?

Pokud máte další dotazy, pošlete mi zprávu. Nebo rovnou zavolejte.

Stačí se představit

Dejte mi váš e-mail nebo telefon

Napište víc o sobě nebo o tom, jaké fotky si představujete. Pokud nechcete, kolonku nevyplňujte a řekneme si to osobně.

Jakmile kliknete, získám váš kontakt. Ozvu se vám následující pracovní den. Slibuju, že vaše údaje nepředám dál a využiju je jen k tomu, abychom se spojili. Čestné fotografické na to.

Děkuji za váš kontakt, ozvu se vám co nejdříve.

bottom of page